BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelaber 12634127
nr 1263 4127
Kandelaber
nysilver. Höjd: 48 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:45:32
25/6 20:53:57
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.